* Разам дзецям

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
* Разам дзецям

* независимая волонтёрская инициатива


Участников: 5

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Utochkina
    Utochkina


    Сообщения : 297
    Дата регистрации : 2011-08-24
    Возраст : 41
    Откуда : Беларусь, Минск

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Utochkina Пн Авг 29, 2011 10:06 am

    Мара пишет:УВАГА! affraid
    Калі не падладжвацца гэтым разам пад Музычны Музэй, мяркую, найлепей запрашаць Ашмяны на нядзелю?

    Які музэй ставім першым??

    Прапаноўваю лялек, бо муміі, мяркую, будуць яскравей, і калі наадварот рабіць, то лялькі ўвогуле міма пройдуць. Як лічыце??

    ЧАС!!!
    Каб яны пасьпелі даехаць, але і ня позна вярнуліся, пачаць можна першую экскурсію а 11.00. Скончыцца - 12.00. Дабрацца да Тэмпа - 12.30. Пакушаць - 13.00. Тады 13.00 - пачатак другой экскурсіі (яны без абеду працуюць), і да 14.00.
    Такім чынам атрымаецца 3 гадзіны - на першы раз і дастаткова будзе.
    Канешне, было б выдатна яшчэ пасьпець пры гэтым квэст зрабіць (тады час расцягнуўся б), але наўрад мы пасьпеем да нядзелі..

    Што думаеце??? drunken
    (гэта чыста рафінаваныя прапановы - усё можам рухаць))

    Мара, я согласна со временем и порядком программы. Отличный план!
    Это будет 4 сентября?

    Про квест надо подумать...
    Мара
    Мара


    Сообщения : 499
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty МЕНЮ

    Сообщение  Мара Пн Авг 29, 2011 11:44 am

    Так, 4!!!

    Значыць так!
    Яны з сабой бяруць 30.000 на дзіцёнка.
    Зыходзячы з гэтай сумы можам меню прапаноўваць!

    1)піца Мяркую, можна назамаўляць розных піц, а там яны ўжо іх разьбяруць - каму якую:
    з дзіцячых - "Ромашка" і "Кораблік", а з дарослага меню памер дзіцячы - "Грібная", "Греческая", "Овощная с сыром фета"; - па 2 кожнага віду, будзе 10.

    2) З напояў - самы аптымальны варыянт кошт\якасьць - сокі Rich у бутэльках па літры. іх можна штукі 4-5 узяць.

    3) і дэсерт - можна яшчэ да 10 тыс. на кожнага ўзяць. толькі там выбар малы. Хто ведае, што такое "Факача"? Гэта смачна? па кошце нам было б ідэальна ўсім факача ўзяць.
    Utochkina
    Utochkina


    Сообщения : 297
    Дата регистрации : 2011-08-24
    Возраст : 41
    Откуда : Беларусь, Минск

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Utochkina Пн Авг 29, 2011 1:33 pm

    Мара пишет:Так, 4!!!

    Значыць так!
    Яны з сабой бяруць 30.000 на дзіцёнка.
    Зыходзячы з гэтай сумы можам меню прапаноўваць!

    1)піца Мяркую, можна назамаўляць розных піц, а там яны ўжо іх разьбяруць - каму якую:
    з дзіцячых - "Ромашка" і "Кораблік", а з дарослага меню памер дзіцячы - "Грібная", "Греческая", "Овощная с сыром фета"; - па 2 кожнага віду, будзе 10.

    2) З напояў - самы аптымальны варыянт кошт\якасьць - сокі Rich у бутэльках па літры. іх можна штукі 4-5 узяць.

    3) і дэсерт - можна яшчэ да 10 тыс. на кожнага ўзяць. толькі там выбар малы. Хто ведае, што такое "Факача"? Гэта смачна? па кошце нам было б ідэальна ўсім факача ўзяць.

    Мара, ты так четко сразу определила, что детям понравится! Как раз такие пиццы, что надо для такого мероприятия.

    Предлагаю только по размеру уточнить.
    1) Может возьмем побольше размер для пицц? чтобы можно было разрезать на несколько кусочков и дети могли попробовать по кусочку разных пицц?

    Т.е. например:
    1.1) 2 ромашки (так и оставляем, там один размер - 200г 1 шт.)
    1.2) 2 кораблика (так и оставляем, там один размер - 200г. 1 шт.)
    1.3) 1 Греческую - маленькую (360г)
    1.4) 1 Овощную с сыром фета - маленькую(350г)
    1.5) 1 грибную - большую (400г)
    __________________________________
    Итого на пиццу получится: 130'200

    2)+ 4 упаковки сока = 49'200
    _______________________________
    Итого: сок+пицца=179'400

    3) Итого на десерты остается 120'600, т.е. по 12'600 на каждого.

    Я считала из расчета 10 детей, по 30'000 на одного ребенка

    При такой сумме можно взять по желанию каму какой:
    а) Десерт шоколадный с ананасом - 12'100
    б) Десерт с грушей и карамелью - 11'900

    Думаю, что у них есть мороженное в наличии, так как на сайте ассортимент, который можно брать с доставкой. Это можно будет распросить на месте, когда будем заказывать столики и пиццу.

    Как думаете?


    Последний раз редактировалось: Utochkina (Пн Авг 29, 2011 1:36 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
    Utochkina
    Utochkina


    Сообщения : 297
    Дата регистрации : 2011-08-24
    Возраст : 41
    Откуда : Беларусь, Минск

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Utochkina Пн Авг 29, 2011 1:35 pm

    Мара пишет:Хто ведае, што такое "Факача"? Гэта смачна? па кошце нам было б ідэальна ўсім факача ўзяць.
    Фокатча - это итальянский хлеб - тесто и форма как у пиццы, но без сыра, а просто с маслом или специями.
    Мара
    Мара


    Сообщения : 499
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty МЕНЮ

    Сообщение  Мара Пн Авг 29, 2011 1:50 pm

    Кацюша, ты проста ну выдатна ўсё вызначыла!!!
    Асабіста я па меню з табой цалкам-прыцалкам згодная!

    І, канешне, калі гэтая факача такая, то, вядома, прапанаваныя табой дэсерты лепей)

    Застаецца схадзіць і замовіць! І чым раней, тым лепей. (верагодна, прыйдзецца закладаць свае грошы ў якасьці перадаплаты)

    Асабіста я магу скласьці табе кампанію толькі сёньня а 17.50, ці заўтра\пасьлязаўтра а 13.15..
    Нажаль, у іншы час ніяк. Як табе гэты?

    Можа, хто-небудзь яшчэ можа падтрымаць Кацю?
    Utochkina
    Utochkina


    Сообщения : 297
    Дата регистрации : 2011-08-24
    Возраст : 41
    Откуда : Беларусь, Минск

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Utochkina Пн Авг 29, 2011 1:57 pm

    Мара пишет:Асабіста я магу скласьці табе кампанію толькі сёньня а 17.50, ці заўтра\пасьлязаўтра а 13.15..
    Нажаль, у іншы час ніяк. Як табе гэты?

    Можа, хто-небудзь яшчэ можа падтрымаць Кацю?

    Тогда давай завтра в обеденное время, как ты написала в 13:15. Тогда созвонимся завтра заранее?
    Если кто сможет еще завтра в это время, подтягивайтесь Basketball
    Мара
    Мара


    Сообщения : 499
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Мара Пн Авг 29, 2011 2:03 pm

    Цудоўна))) Дамовіліся!

    Я вазьму з сабой 200 тыс. У цябе будзе 100?

    Можам і стэлефанавацца, але я дакладна буду!
    Utochkina
    Utochkina


    Сообщения : 297
    Дата регистрации : 2011-08-24
    Возраст : 41
    Откуда : Беларусь, Минск

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Utochkina Пн Авг 29, 2011 2:09 pm

    Мара пишет:Цудоўна))) Дамовіліся!
    Я вазьму з сабой 200 тыс. У цябе будзе 100?
    Можам і стэлефанавацца, але я дакладна буду!
    Оки, я возьму с собой деньги. Кто знает, может они нам сразу и не понадобятся flower
    i.kizereva
    i.kizereva


    Сообщения : 51
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  i.kizereva Пн Авг 29, 2011 2:16 pm

    Мара пишет:Кацюша, ты проста ну выдатна ўсё вызначыла!!!
    Асабіста я па меню з табой цалкам-прыцалкам згодная!

    І, канешне, калі гэтая факача такая, то, вядома, прапанаваныя табой дэсерты лепей)

    Застаецца схадзіць і замовіць! І чым раней, тым лепей. (верагодна, прыйдзецца закладаць свае грошы ў якасьці перадаплаты)

    Асабіста я магу скласьці табе кампанію толькі сёньня а 17.50, ці заўтра\пасьлязаўтра а 13.15..
    Нажаль, у іншы час ніяк. Як табе гэты?

    Можа, хто-небудзь яшчэ можа падтрымаць Кацю?
    Я могу заложить деньги и помочь с заказом
    Мара
    Мара


    Сообщения : 499
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Мара Пн Авг 29, 2011 2:19 pm

    выдатна! Smile
    а заўтра а 13.15 у вас атрымаецца?
    danatelus
    danatelus


    Сообщения : 29
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  danatelus Пн Авг 29, 2011 2:35 pm

    да Тэмпа і я магу заўтра падыйсці калі трэба, мне гэта 5 хвілін.
    i.kizereva
    i.kizereva


    Сообщения : 51
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  i.kizereva Пн Авг 29, 2011 5:03 pm

    Мара пишет:выдатна! Smile
    а заўтра а 13.15 у вас атрымаецца?

    Да смогу, с деньгами
    Utochkina
    Utochkina


    Сообщения : 297
    Дата регистрации : 2011-08-24
    Возраст : 41
    Откуда : Беларусь, Минск

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Utochkina Пн Авг 29, 2011 6:11 pm

    Тогда все вместе встречаемся завтра в 13:15 возле Темпо на К.Маркса 9? study
    Мара
    Мара


    Сообщения : 499
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Мара Вт Авг 30, 2011 6:47 am

    Вой, мне, канешне, няёмка вельмі, але калі ў вас 2 атрымліваецца, можна, я ў вас адпрашуся?
    Мне проста ня вельмі зручна сёньня (на ДН іду, і хаце дакупіць кой-што да падарунка), я б пайшла, калі б не было каму, ці для кампаніі.. А так дазвольце мне, калі ласка, сачкануць гэты раз?.. scratch
    i.kizereva
    i.kizereva


    Сообщения : 51
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  i.kizereva Вт Авг 30, 2011 6:52 am

    Ок, я приду.
    Utochkina
    Utochkina


    Сообщения : 297
    Дата регистрации : 2011-08-24
    Возраст : 41
    Откуда : Беларусь, Минск

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Utochkina Вт Авг 30, 2011 7:22 am

    Мара пишет: можна, я ў вас адпрашуся?
    Можно))) Ты и так молодец, всегда во всем помогаешь!


    Последний раз редактировалось: Utochkina (Вт Авг 30, 2011 7:36 am), всего редактировалось 1 раз(а)
    Мара
    Мара


    Сообщения : 499
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Мара Вт Авг 30, 2011 7:24 am

    Very Happy Very Happy Very Happy
    велічэзнейшае дзякуй !))))))))

    добра вам схадзіць і добрага летняга настрою!!!
    Utochkina
    Utochkina


    Сообщения : 297
    Дата регистрации : 2011-08-24
    Возраст : 41
    Откуда : Беларусь, Минск

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Utochkina Вт Авг 30, 2011 8:09 am

    Спасибо! И тебе все успеть желаю! Потом напишем, как сходили bounce
    Utochkina
    Utochkina


    Сообщения : 297
    Дата регистрации : 2011-08-24
    Возраст : 41
    Откуда : Беларусь, Минск

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Utochkina Вт Авг 30, 2011 1:32 pm

    Мы сходили в Темпо. Все оказалось совсем по-другому, по сравнению с тем как планировали.

    Оказывается в Темпо на К.Маркса вобще нет такого понятия как резервировать столики заранее, т.е. все в порядке живой очереди. Соответственно мы стали думать, что есть рядом, куда можно тоже с детьми пойти. И вспомнили, что в ТЦ "Столица" есть пиццерия "Sun cafe". Уровень цен там такой же как в Темпо, так что в обозначенную сумму уложимся.

    Сходили туда на разветку, они тоже столики не бронируют, но мы договорись, что сможем придти за час до нужного времени, заказать меню, и как раз к назначенному времени освободится нужное количество столов. Благо, что места там больше, так что это реально.

    Там пицца по размеру больше, так что можно взять 4-5 разных, сок + десерты, их там много. Заодно и сам ТЦ "Столицу" немножко посмотрят.

    Если этот вариант устраивает, то я могу придти пораньше и заказать меню по примеру того, как мы собирались это сделать в Темпо. Если кто-то захочет составить мне компанию, присоединяйтесь)))
    Мара
    Мара


    Сообщения : 499
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty прапанова ўсім!!!

    Сообщение  Мара Вт Авг 30, 2011 2:08 pm

    Выдатна, што вы выкруціліся! Малайчынкі!

    Можа, хто-небудзь замест суправаджэньня ў першы музэй к 11.00 хацеў бы лепей а 11.30 на Сталіцу пад'ехаць???
    danatelus
    danatelus


    Сообщения : 29
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  danatelus Ср Авг 31, 2011 7:22 am

    Мара пишет:Можа, хто-небудзь замест суправаджэньня ў першы музэй к 11.00 хацеў бы лепей а 11.30 на Сталіцу пад'ехаць???
    падаецца, гэтае пытанне можна будзе ў суботу вырашыць, калі ўсе дакладна свае планы на нядзелю будуць ведаць
    Мара
    Мара


    Сообщения : 499
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Мара Ср Авг 31, 2011 7:32 am

    добра, Зьміцер! Smile

    тады ў сб падумаем пра гэта)))
    Мара
    Мара


    Сообщения : 499
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty хто пафоткае?

    Сообщение  Мара Чт Сен 01, 2011 6:57 am

    Народ! Добрай вам раніцы!

    Можа, у каго ёсць добры, ці хаця б нармалёвы фоцікі, і гэты нехта зможа ў нядзелю пафоткаць, як мы водзім дзетак?? albino
    i.kizereva
    i.kizereva


    Сообщения : 51
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  i.kizereva Чт Сен 01, 2011 9:31 am

    Мара пишет:Народ! Добрай вам раніцы!

    Можа, у каго ёсць добры, ці хаця б нармалёвы фоцікі, і гэты нехта зможа ў нядзелю пафоткаць, як мы водзім дзетак?? albino

    Я узнаю, вероятнее всего будет фотоаппарат, вполне хороший
    Мара
    Мара


    Сообщения : 499
    Дата регистрации : 2011-08-24

    "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў - Страница 2 Empty Re: "Хто са мной - той герой!" для Ашмянаў

    Сообщение  Мара Чт Сен 01, 2011 9:40 am

    выдатна, Ірына!!!)
    дзякуй!

      Текущее время Пт Апр 26, 2024 6:43 pm